Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Mlade Nade Svjetskog Fudbala


Ling^2
 Share

Recommended Posts

Dakle, opet trebam vasu pomoc. Od danas, pa jedno za 10 dana, cu da zavrsim DB koju sam vec poceo, a radi se o mladim nadama fudbala.

Neko to ne voli, kao npr ja, ali nekom je dosadilo da stalno dovodi jedne te iste igrace, pa ovo moze biti neko osvjezenje.

Ono sto trebam od vas jeste da mi date igrace, ako znate nekog, koji se ne nalaze ( ili se nalaze, a nisu dovoljno dobro odradjeni) u FM i neki materijal ( ovo je obavezno!) da mogu procjeniti o kakvom se potencijalu radi. Planiram jedno 100 igraca, vecina ce ih biti -7 i -8, par -9 a dva ili tri -10. Takodjer ce par igraca imati fiksiran PA.

Svaki post koji sadrzi ovaj template ce dobiti pohvalu ( moram vas necim kupiti :P). Ako vas nesto zanima, pitajte u temi, probajte da ne spamujete previse. Hvala.

 

Template:

-Ime igraca

-Datum rodjenja

-Klub za koji nastupa

-Video klip ili neki tekst o njemu

Link to comment
Share on other sites

-Ime igraca: Leandro

-Datum rodjenja: 12.5.1993

-Klub za koji nastupa Gremio

-Video klip ili neki tekst o njemu : http://www.youtube.com/watch?v=v8yH4W1Vnow

 

-Ime igraca Edenilson

-Datum rodjenja 18.12.1989

-Klub za koji nastupa Corinthians

-Video klip ili neki tekst o njemu

Edited by WizKhalifa
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je taj dečko već u igri, a cilj je predlagati igrače kojih nema u igri zbog zakonskih ograničenja. Znači igrače tipa Halilović, Zidane i Maldini juniori. Neka me Ling ispravi ako griješim.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |