Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Host preko direkt ip pomoc?


Acagreat
 Share

Recommended Posts

Ako neko moze da mi pomogne da napravim da mogu hostovati jer mi je to jedini nacin da igram online posto mi je komp slab i uvek me diskonektuje kad udjem kod drugog osim ako taj drugi nije napravio preko direkt ip..

Link to comment
Share on other sites

To se meni događalo,sada nije...Ja bi ušao u igru,ali kada idem uzeti klub i kliknem da uzmem i onda se pojavi lopta i čeka,čeka i onda me vrati da ponovo uđem u sejv,uđem i onda 'Take control' za taj klub i nekada bi mi ušlo,a nekada ponovo izbaci,ako je to taj slučaj,mislim da nema pomoći,meni se samo malo odjednom...

Link to comment
Share on other sites

Ne izbacuje me kad izaberem klub nego kad pocnem igrace stavljati u taktici..i tad me uvek izbaci..Do interneta nije jer imam 3.50 mb/s download a upload 0.4 mb/s.. komp 512 ram i 128 graficka..Kada ja hostujem preko hamachija onda je protivniku presporo..Jedini nacin do sada je bio da neko hostuje preko direkt ip i ja da udjem..A na ova dva foruma znam samo 1 ko moze hostovati preko direkt ip i nema sanse njega da molim za svaku utakmicu da mi hostuje..Treba mi resenje..nadam se da je to da ja mogu hostovati preko direkt ip, jer tada bi sigurno protivniku bilo brze nego sto je kad hostujem preko hamachija..

Link to comment
Share on other sites

Znam da je slab komp ali ajde da nikad nije htelo da je uvek tako izbacivalo pa onda da krivim samo komp..ali ovo u poslednjih 15 mozda i vise izbacuje me kad ja nisam host..i to sve kod taktike kad ubacujem igrace..ne pre nego bas tada..a sada koj mu je djavo i sta je tacno problem ja ne znam..

Link to comment
Share on other sites

Ne izbacuje mi eror nego me diskonektuje..kad krenem da namestam igrace u formaciji stavim golmana,odbranu..i sada levo lepo se vidi da je stavljen golman oba dc bekovi, ali desno gde je slika formacije nema imena igraca..Posle 2,3 minuta kursor misa se promeni u fudbalsku loptu(kao da ucitava nesto) i onda se pojave tu desno imena igraca i ja dobijem diskonekt..i ma koliko god puta pokusavao isto se desava..i pokusao sam samo 1 igraca da savim..stavim samo gk i da sacekam..ovamo levo se pojavi gk szezny(on mi je prvi golman) ali ovamo desno gde je slika formacije nema nista i naravno posle 2,3 minuta dobijam diskonekt.Takve probleme imam kad udjem kod nekog ko je kreirao uz pomoc hamachija..kad udjem kod nekog ko je napravio putem direkt ip nemam takvih problema..A posto sam na dva foruma ovde i na srpskom ja samo znam 1 coveka ko moze hostovati preko direkt ip a on sigurno ne moze da mi hostuje svaki mec koji ja treba online da odigram..zato mi treba resenje ovog problema ako postoji neko a da nije kupovina novog kompa..

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao da iskljucis antivirus i firewall? Moguce je da neki program blokira konekciju. Takodjer je moguce ako imas custom opremu-slike, skin nesto trece, da te to zeza. Ali ja bih najprije rekao da neki program ne dozvoljava konekciju. Moguce cak i neki virus.

Link to comment
Share on other sites

Custom oprema sve obrisana..imam samo moje taktike sto sam pravio, imam jedne treninge i to je to..Windows firewal mi je uvek iskljucen a od programa imam antivirus esset i kad ja hostujem onda iskljucim firewal kod esseta..imam jos jedan program samo koji mi je stalno ukljucen a to je Tuneup utilitiles tako nesto se zove ali ne verujem da on blokira.

Jedino nisam testirao na viruse nisam stigao danas..Radio sam defragmanciju i optimizaciju kompa brisao nepotrebne fajlove da ne vidim da nije mozda zbog toga ali nije i dalje nece..

Edited by Acagreat
Link to comment
Share on other sites

Taj je program na crnoj listi SI-a. Postoji jos 10ak programa koji su na toj listi. Inace ti programi se ne bi smjeli paliti dok je FM ukljucen. Skeniraj komp od virusa takodjer.

Link to comment
Share on other sites

znaci moracu skroz da ga ugasim esset kad budem igrao?ili dovoljno samo disable protection i disable firewal na odredjeno vreme?

nisam znao da je na crnoj listi..testiracu na viruse ali ne verujem da je to..verovatno samo esset blokira:/

Link to comment
Share on other sites

E sad jos jedan problem se pojavio..kad kreiram niko ne moze uci..kad pokusam da udjem negde..uspem samo da dodam menadzera i posle me izbaci..Reinstaliro sam hamachi ali ne pomaze..Juce je sve lepo radilo ali danas nakon sto mi je struja dva puta nestala(oba puta komp bio upaljen pre nego sto je nestala)poceo je da zeza i da mi se ovo desava..Zna li neko u cemu moze biti tu problem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |