Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Jelen SuperLiga, Prva Liga Srbije - Prijavite greške


Ventus
 Share

Recommended Posts

  • Replies 18
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Teško... nisu to neki posebni igrači...

 

Voja Stanković je samo ostao na velikom potencijalu koji nije opravdao. Anderson Markes ne znam da li je ukupno odigrao i 5 zvaničnih utakmica za nas ali mislim da je dobar igrač ali ga je rano ocenjivati. Rnić je solidan a Ivanov jedini dobar igrač i možda samo njega malo poboljšati...

 

Desno su Miljković i Aksentijević. Akentijević ima veliki potencijal, možda ga treba povećati za 2-3 još a Miljkoviću samo hrabrost i smirenost da bude što veća oko 15-16 a ostalo ništa ne dirati a centaršut možda i smanjiti...

 

Levo Volkov i Lazevski. Volkov je dobro urađen a Lazevskog ne treba dirati...

 

Jeste nerealan poraz ali glupo je nabudživati igrače...

Link to comment
Share on other sites

Možeš pisati to Dušanu ali sumnjam da će mu povećati CA i PA a kamoli neke ocene. Za tako velike talente otprilike stavi CA i PA a tek kada se u nekim timovima dokažu povećavaju se ocene... recimo eto Jojić je igrao za Teleoptik a Brašanac za Smederevo, Živković za Metalac... Možda bi ga trebalo uraditi negde kao Aksentijevića mada nisu ista pozicija, naravno što se tiče CA i PA ali sumnjam da će ga Dušan dirati. I ne znam je*eno zašto mi nikada nemamo igrače sa PA -9 bar kada valjda imamo pravo na 2-3 a hvala bogu talentovanih klinaca ima koliko hoćeš... :lud: Ne samo u Partizanu i zvezdi...

Link to comment
Share on other sites

Ozegovic je za repku dao 19 golova na 27 utakmica za za Zvezdu na 34 dao 44 (za kadete ili tako nesto)

To je bilo pre godinu dana....

Slobo ajde mi ti reci dal je realno da vi izgubite od Smedereva 7:0 ?

Takodje je nerelano da Vosa i Smederevo u prvom delu sezone sve dobijaju sa 3,4:0

Link to comment
Share on other sites

Ozegovic je za repku dao 19 golova na 27 utakmica za za Zvezdu na 34 dao 44 (za kadete ili tako nesto)

To je bilo pre godinu dana....

Slobo ajde mi ti reci dal je realno da vi izgubite od Smedereva 7:0 ?

Takodje je nerelano da Vosa i Smederevo u prvom delu sezone sve dobijaju sa 3,4:0

 

Ma naravno da nije realno ali samo kažem da je glupo budžiti igrače. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa jeste i glupo je da pojedini igrači iz dosta slabijih klubova budu nabudženi ali jbg. to je do Dušana koji (ne)radi ReSearch za Srbiju. On je više puta ponovio da neće budžiti igrače iz srpskih klubova a meni samo nije jasno što onda ne izdvoji bar 2-3 talenta... po jednog iz PFK, cz i možda još nekog mladog igrača ako baš eksplodira i da im pa -10 jer mi imamo pravo na to ali se ne sećam da je neki naš igrač imao toliki PA ikada...

Link to comment
Share on other sites

A u Slobo. Jedan igrac u FM ima -10 PA a to je

Ramsey

. Ako nista drugo, slazem se da jedan - dva igraca zasluzuju -9. 160 nije los potencijal

http://i1225.photobucket.com/albums/ee386/LingLingTheUltimate/WilfriedOverview_Attributes-4.png

 

On ima 155PA, vidi kakav je... Lazar i Filip (?) imaju po 160 PA, sto znaci da budu bolji od njega.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share




logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |