Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako Vam ide?


Lord
 Share

Recommended Posts

[hs width=300 height=300]

http://www.dodaj.rs/f/35/129/2ZQqCPLq/european-champions-cup-i.jpg[/hs]

 

Dobijena Sevilla u gostima imali su inicijativu ali ja sam znalacki iskoristio svoje sanse inace ovo je druga sezona :thumbup:

 

 

[hs width=300 height=300]http://www.dodaj.rs/f/2h/4Y/3vXnpC4q/sevilla-v-partizan-infor.jpg[/hs]

 

Evo i tabele posle 4 odigrana kola nalazim se na 2 mestu sa vrlo izglednim sansama za plasman dalje. Prvo sam odigrao 2-2 kuci sa Tottenhamom usledila je promena taktike i onda nesrecni poraz u Parizu od 5-3 iako sam vodio 1-2 i 2-3 izgubio sam sa primljena 2 gola u poslednjih 15 min a razlog je bespotrebno povlacenje. Naradni mec je igran u Sevilji odlucio sam da se ne povlacim pred nikim vise i to se isplatilo senzacionalna pobeda od 2-3. Naredni mec je bio protiv istog protivnika ali sada kuci usledila je sjajna predstava Bogdana Stancua i njegova 3 gola su nam donela pobedu od 4-3. Preostala su jos 2 kola u narednom gostujem u Londonu potom docekujem PSG racunica je jasna potrebna su jos bar 2 boda ako ne i 3 bice tesko nesto uraditi protiv Tottenhama tamo ali protiv PSG se sigurno kuci moze :thumbup:

 

Od pojacanja pomenuo bih neka najbitnija: Bogdan Stancu (najbolji igrac protekle sezone), Sammir (stigao iz Dinama pred pocetak 1 sezone), Masillela,Shitov,Bordagaray,Rodholfo (oni su stigli 1 sezone i jos su tu.) U drugoj sezoni nisam preterano trosio cilj mi je jedno veliko pojacanje koje nisam uspeo da dovedem na leto a to je Lucas iz Sao Paula a letos su jos stigli Brkic,Pejcinovic,Rnic,Diara (vratio se sa pozajmice) a otisli su Davidov,Bogunovic,Boya,Lazevski,Stevanovic  (u 1 sezoni),Smiljanic,Stojkovic (u 2 sezoni istekla im pozajmica)

Link to comment
Share on other sites

Šta radiš sa tolikim strancima? :D

 

Kazi mi jel koristis cit ili new manager??

 

Kod mene redovno kada igram sa Partizanom (skoro samo sa njim igram našu ligu) drugoligaši i trećeligaši dolaze do polu finala kupa a zadnji put je Bežanija osvojila kup a te sezone nije izborila promociju u JSL. Voša, OFK i C. zvezda često ispadaju od nekih levih timova dok se ja mučim protiv svih rivala u kupu a veoma često i ispadam iz njega od nekog levog tima. U kupu, bar kod mene uvek ima iznenađenja.

Link to comment
Share on other sites

Imam najvise datih golaova u Ligi Sampiona :wink:

 

Slobo kao sto si video sve sam ih uzeo prve sezone i ne planiram da ih prodajem sem Masillele za sada nemam problem a namerno sam ih odma doveo da bi dobili drzavljanstvo kada bude ogranicenje na 3 igraca. U drugoj sezoni sam doveo samo Srbe kao sto vidis i sad cu se koncentrisati na Srbe posto nisam mogao dovesti odma sve kvalitetne igrace koje sam hteo a da imaju nase drzavljanstvo morao sam ovako iz razloga jer zelim uskoro bitnu ulogu u Europi :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Igram sa Partizanom i upravo sam zavrsio sezonu 2012/2013 tj trecu sezonu. Osvojena dupla kruna. U penziju KONACNO ispraceni Sasa Ilic i Ivica Ilijev, a mesto njih stigli i to za DZABE Matic iz Chelsea i Ninkovic... Jaci sam nego prethodne sezone... Al videcemo ... WEEEER
Link to comment
Share on other sites

Sa liverpulom 4 titule+2 Lige championa+1 FA Cup-a+3 Ligue kupa za 4 Sezone.Najbolji klub na svetu,u full verziji nas je kupio neki Rus ali nista posebno para...Sad vodim Zvezdu i igram i odigrao sam sezonu yivota,nikada za 12 god. igranja menazera nisam imao ovakvu prvu sezonu.Osvojio sam Ligu i Cup Uefa i Cup Srbije.Neverovatno,u polu finalu sam dobio Liverpool(1-4,0-3),a u Finalu Atletiko Madrid posle produzetaka 2-0
Link to comment
Share on other sites

Sa liverpulom 4 titule+2 Lige championa+1 FA Cup-a+3 Ligue kupa za 4 Sezone.Najbolji klub na svetu,u full verziji nas je kupio neki Rus ali nista posebno para...Sad vodim Zvezdu i igram i odigrao sam sezonu yivota,nikada za 12 god. igranja menazera nisam imao ovakvu prvu sezonu.Osvojio sam Ligu i Cup Uefa i Cup Srbije.Neverovatno,u polu finalu sam dobio Liverpool(1-4,0-3),a u Finalu Atletiko Madrid posle produzetaka 2-0

Jel možeš postavit koju sliku?  :)

 

lol  Meni nije jasno kako neko sa C. zvezdom ili Partizanom već u prvoj sezoni može da uzme neki evro trofej. To ne može ni sa sejv/load. :bo:

Nemoj čovjeka odmah optuživat, ima svakakvih igrača, neki sa Blackburnom bez transfera osvoje EPL u prvoj sezoni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |