Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Dobio sam TB od 25M za sezonu 2014/2015 nakon osvojenog prvenstva i Lige Prvaka zelim osvjeziti tim sa nekim kvalitetnim igracima ali ne bas previse 2 max 3 igraca ali jednostavno ne znam ni na koju poziciju ni koga ovo je vec uigran sistem 3 sezona kako igram sa slicnim timom sa samo malim promjenama pa ako imate neki prijedlog evo SS trenutanog TIMA.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lewandowski na aml je tracenje talenta... kao napadac moze da trpa nemilice, a za aml ti preporucujem schurllea... mozda i neki desni bek da se rotira sa piszczekom, tipa hugo mallo, gino peruzzi, sime vrsaljko...

Vjeruj da nije igra dosta bolje nego cisti ST forsirao sam ga na ST ali slabi rezultati i kada sam ga prebacio AML pokazao je dosta vise bio je i u timu sezone :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dobio sam TB od 25M za sezonu 2014/2015 nakon osvojenog prvenstva i Lige Prvaka zelim osvjeziti tim sa nekim kvalitetnim igracima ali ne bas previse 2 max 3 igraca ali jednostavno ne znam ni na koju poziciju ni koga ovo je vec uigran sistem 3 sezona kako igram sa slicnim timom sa samo malim promjenama pa ako imate neki prijedlog evo SS trenutanog TIMA.

Lenny Nangis i obezbjedio si pozicije amrl jer to igra i napadac depay se zove odlican,trebao bi se razviti u zvijer,dr-peruzzi,dc-jan kirchoffer pa ti odluci sta ti treba....

Link to comment
Share on other sites

Prijedlog napadača i stopera za arsenal...prva sezona, polusezona za sada drzim dobro 3 mjesto, ali podolski i giroud nisu kako treba, cak je giroud i bolji...a prodao sam bio mertesacera, tako da nemam baš kvalitetnog stopera...doveo sam alabu i fellainia tako da i nije neki preveliki budzet na raspolaganju...ali ako su kvalitetna pojacanja ici cemo adjust budget ;)

Link to comment
Share on other sites

Prijedlog napadača i stopera za arsenal...prva sezona, polusezona za sada drzim dobro 3 mjesto, ali podolski i giroud nisu kako treba, cak je giroud i bolji...a prodao sam bio mertesacera, tako da nemam baš kvalitetnog stopera...doveo sam alabu i fellainia tako da i nije neki preveliki budzet na raspolaganju...ali ako su kvalitetna pojacanja ici cemo adjust budget ;)

Ako ikako mozes dovedi leandra damiao iz internacionala jer je odlican ali zelio bi vidjeti njegovu statistiku u drugom klubu jer opasni su iz internacionala odigrao sam 3 save-a nisu ga htjeli prodati i kad zeli otici stave mu 40 ili 50 mil da odbiju klubove ali sam siguran da je kvalitetan napadac...

Link to comment
Share on other sites

preporucio sam ti one igrace, ali ja u arsenal najradije ne bih dovodio nikakve napadace... damiao, kao i falcao, cavani i njima slicni su sjajni igraci za arsenal, ali skupi... probaj ovu sezonu kuburiti sa giroudom, kao af je najbolji, ako se ne varam... zato, ako si prodao mertesackera, onda bi stvarno trebao krpiti odbranu, pa cak i da se isprsis za nekog poput hummelsa, subotica, revera, bocchettia, dedea...

Link to comment
Share on other sites

Uzmi ako mozes Ospinu, preporuka od mene iz licnog iskustva. Prosto neverovatan golman, brani mi u Wiganu. :cast:

 

A vidi i Adriana iz Gil Vicente-a., jes da je stariji, ali je takodje jaako dobar. Brani kod mene u Partizanu. Kod tebe ima 32-3 godine.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |