Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Trebam igrača


Dino151
 Share

Recommended Posts

Ehhhhhhhh

 

Iskreno meni se to ne sviđa pa nek svatko kaže što god hoće!!!

 

Kakav Balotelli...

 

"Man" igraš s Barcelonom, vrhunskim klubom, najvećim na svijetu, a ti barem po mom "nebitnom" sudu izmišljaš toplu vodu. Imaš već 95% gotovu ekipu kojoj praktički i ne trebaju pojačanja, a ti dovodiš... Maria volim, ali njega se dovodi u Everton, Valenciu....

 

Tražio si od nas prijedloge, mi ti ponudili ono što je dobro, što te može učiniti još boljim, ali...

 

Daj Bože da se prevarim, želim da ti Mario zabije u sezoni +30 golova.

 

Oprosti ako sam malo grub, ali Bogu bi rekao svoje mišljenje pa bilo ono ispravno ili krivo na kraju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

vidi drug nisam nikoga imo , imam vilu a on ima 33 god , tako da mi je messi jedini napadac bio , a dao sam 55 mil za james rodriguza :) doveo sam jos verratija za 20 mil , coentra za 18 mil , niang 22 mil doveo sam jos par igraca za klupe . Zadnji dan prelaznog roka moro sam nekoga dovest :) a za cavanija trazi li mi 70 mil otisao je u chealsi . Nisam imo vise para .

Edited by pato
Link to comment
Share on other sites

bolje da si te pare u bunar bacio i ti za njima skocio, nego sto si maria u barcu doveo... sva ta harmonija koja vlada u barceloni bice narusena kad super mario zapali trening centar ili nesto slicno ne uradi.. igrac poput ville ti moze jos, brat bratu, dvije sezone odigrati bez packe i losa je ideja sto si njega potisnuo u drugi plan

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

a mentalitet igraca, to se ne gleda je l'? upravo zato ti i govorim, united i barca su dvije potpuno razlicite sredine u kojima vlada drugacija politika... ako se igrac uklopi u jednu od njih, ne znaci da ce i u drugu... mario je sve osim igrac sa profesionalnim mentalitetom, a takvome nije mjesto u barci... pretpostavljam da igras neki sistem kratkih pasova, a mariu teamwork ne da loptu ni bogu ocu... daj boze da grijesim i da ti zabije 30+ golova, ali bojim se da sam u pravu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

zavrsena prva sezona sa Newcastleom, 2. mjesto u Premiershipu i osvojena EL...trebaju mi dobra pojacanja za narednu sezonu, zelim titulu i sto dalje da dodjem u LP :)

 

A koje pozicije trebaš pojačati i s koliko novaca raspolažeš?

Link to comment
Share on other sites

Klub: Newcastle, zavrsena prva sezona

Budžet: 25mil

Pozicija: GK, DL, AMR, AML (DL mi treba pored santona jos neko) a mogu i za druge pozicije :)

Godine: nek ne ide preko 28-29 :D

 

sto se golmana tice, kakav je ovaj mali iz gladbaha (marc-andre tere stegen) ???

 

ako nije problem da bude engleza jer mi ih fali u ekipi hahhaha

Edited by dado89
Link to comment
Share on other sites

Ter-Stegen kida, ali šta će ti golman kad imaš Krula, jedino ako ga nisi prodao.

DL-Jetro Williams

AMR-Raheem Sterling, Lazar Marković,

AML-Bob Schepers, Ricardo Krishna

hvala na prijedlozima, sad cu ih pogledati :)

a nisam prodao Krula nego je puno golova primio ove sezone pa hocu da dovedem jos jednog dobrog gomana, a ovaj mali ima 20 (miran min 10 god) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |