Jump to content
Football Manager Balkan | Forum

Kako vam ide? (13)


Debeli Ronaldo

Recommended Posts

Transferi odrađeni.

http://i.imgur.com/NZnwaTz.png

Dovedeno čak 8 igrača, ali nije puno potrošeno. Većinom mladi i jeftini igrači. Ističe se kapitalac Roberto na golu i legendarni Drogba. Nisam mogao da ga ne dovedem. Za prvu postavu dovedeni i Garmash bez odštete te Peruzzi za 7.5M. Viškovi Barce, Fontas i Dos Santos su dovoljno dobri da konkuriraju za 18 u mojoj ekipi. Willems će se boriti za mjesto sa Angelom, a talentirani Najar je doveden zbog nedostatka rješenja na krilima.

 

Neka ovo bude prva postava, ali praktički svaki igrač ima šanse da zauzme mjesto u prvih 11.

http://i.imgur.com/OsRj2yc.png

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Griezmann će ubijat. Imam ga na piku za svoj Leeds ali je skup u pm... Drogba legenda :thumbup: Dos Santosa sam i ja htio dovesti ali sam imao jeftinije i bolje riješenje za njega ;) Ugl mislim da ćeš konkurirati za naslov ove sezone ako bude i malo sreće

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo ga i ja sam konacno 3. sezonu zavrsio...Mogu reci da je ovo bila uvjerljivo najbolja sezona dosad...6 trofeja smo osvojili od mogucih 7...bez poraza u prvenstvu, jedan jedini poraz u sezoni i to ja mislim u prvoj sluzbenoj utakmici sezone u CS-u...

 

 

Fixtures1

Fixtures2

Fixtures3

 

Premiership - Tablica i Statistika ...Sve sam reko, dominantni smo bili, fantasticni, Momcad je cijelo vrijeme igrala na najvisem nivou..

 

Liga Prvaka - Grupa i Playoff ... U grupi smo ko i uvijek igrali sa 50% snage i prosli kao prvi..nakon Bayera slijedila je Barca protiv koje se nismo namucili kolko smo ocekivali a isto je vrijedilo i za Real...u finalu je bila dosta dosadna utakmica, pokusavali smo ali nije islo, na kraju je Ter Stegen opravdao sav ulozen novac u njega sa obranjena 3 penala...Neymar je pogodio za slavlje četvrtu godinu zaredom, trecu pod mojom komandom.

 

FA Cup - Kliknite ovdje ... Prvi put u mom mandatu osvojen je FA Cup. Krenuli smo lagano sa mladicima iz u18 u trecoj rundi pa smo sa njima i rezervama te drugom postavom isli sve do polufinala, tamo nas je docekao Everton a mi njih docekali sa 4 komada u njihovoj mrezi...Finale smo lagano obavili (iako ne izgleda tako) jer protivnik nije bio kao prosle godine kada smo izgubili finale..

 

Capital One Cup - Kliknite ovdje ... Drugi put zaredom osvojen ovaj kup. Ovaj smo skoro cijeli kup obavili s drugom postavom, nije bilo previse problema osim mozda protiv Sotona koji nas je malo namucio..

 

Europski Super Kup - Kliknite ovdje ... Teska utakmica, Stvarali smo puno prilika a nagrada za to je došla u 121. minuti..

 

Svjetsko Klupsko Prvenstvo - Kliknite ovdje ... Nakon neuspjeha prve godine i mucenja u drugoj godini trecu smo ipak dominantno osvojili ovo natjecanje..

 

Nagrade ... Eden Hazard je proglasen za najboljeg igraca godine u PL. Po izboru Nogometasa je tu nagradu odnio Falcao. Najbolji mladi igrac lige je Santon, dok za Menadzera godine je proglasena moja malenkost :D

 

Igrači : Evo neki igrači koji su me oduševili ovu sezonu : Falcao, Neymar, Mata, Hazard, Ramires, Fellaini ...Za mene je Hazard igrac godine u Chelsea

 

A i da napomenem u18 postavu koja je osvojila Ligu prvaka, Prvenstvo i Kup ...a ova dvojica su jednostavno strojevi od igraca : Tenorio i Lecomte

 

Evo i moje najbolje postave. Na golu hobotnica , U obrani dva Diva, na bekovima brzanci, U sredini dva Buldoga, Na krilima dva Maestra i napadu Dva Egzekutora.

Inace ova taktika je stvorena u drugom dijelu sezone...I ona je razlog perfektnom drugom dijelu sezone.

 

http://www.pohrani.com/f/2o/S4/2udbml7s/chelsea-tactics-overview.png

 

I jos da ne zaboravim da sam sa Kolumbijom odigro zasad dvije prijateljske a sad slijedi Copa America.. Rezultati i Tablica.

 

 

Pozdrav do Sljedeceg reporta BOKICIC

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

E frende imaš mega momčad. :thumbup: Ona dva regena će ti biti ubojice, Hazard je totalni worldclass. Hehehe vidio sam da je čak neko sa Leedsom došao do Premiershipa ali su zadnji bili... facepalm Ali sve u svemu ubijaš i mislim da bi mogao u sljedećih par sezona biti na vrhu. Treba neko taj prokleti Manchester United skinuti.... :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Usled cestih povreda reprezentativaca, i nemogucnosti da od njih napravi tim. Jednostavno se rezultati ne mogu napraviti, kada pre svaku utakmicu ne mozete na 6-7 standardnih igraca da racunate. Tako da sam potrazio reprezentacije koje traze selektora, i aplicirao Sloveniji. Sto su oni odmah prihvatili i ponudili me za selektora. Sto sam ja prihvatio. S obzirom da nisam pravio slovensku prvu ligu, necu moci odmah da racunam na neke igrace, bar do sl. leta. Za sad toliko.

Link to comment
Share on other sites

SEZONA 2023/2024

 

PREMIER LIGA- Liga nije tekla u najboljem tijeku, OVDJEmozete vidjeti kako sam se kretao u lizi

LIGA PRVAKA- Nije sve teklo u najboljem tijeku, uspjeli smo doci do finala u kojem je Benfica bila bolja i zasluzeno pobijedila

COMMUNITY SHIELD- Pocetak sezone, provjera momčadi, vrlo dobra utakmica i važna pobijeda

FA CUP- Tu smo ispali u prvoj fazi od Man. Citiy... nije lopta htjela u gol

CARLING CUP- To najcanje smo osvojili, zna se da ja u kupovima igram sa dosta rezervnih igrač

KLUPSKO SVJETSKO PRVENSTVO- Osvojeno sa dosta mladih igrača

 

 

IGRAČI

 

EDWARD SHUTT- To je igrač koji moze utakmicu riješiti sam, odlican napadač, iako mu ova sezona nije ista kao i prošla, opet je bila odlična

ALFIE WOOD- Moj glavni playmeker, u svakom trenutku moze sa svojim passom gurniti nekom igraču u "for" gdje taj igrač onda pogađa. Također je proglašen već drugu godinu zaredom za najboljeg igrača lige

KEVIN STOKES- Vrlo zahvalan igrač, koji je vrlo na poziciji koju igra, i uvijek daje sve od sebe

LIONEL MESSI- Ovako on igra u 36 godini, vidite sami, neznam kako cu to komentirati

 

Treunutak koji je po meni obiljezio sezonu se dogodio na kraju

POGLEDAJTE

Edited by Cris
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://i.imgur.com/qqYgQm6.png

 

30 igrača na preiliminarnom popisu igrača za Brazil. Nema Abatea(ozljeda), Giovinica, Matria, Destra.. Ovo je popis, 23 mogu ići put Brazila.

 

Cassano je recimo očajan, a dobio je priliku, u vjerovatno zadnjem nastupu za Italiju. Zaza je najbolji strijelac Serie B, dok tu ima još nekih novih imena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je po meni godina gdje su Talijani najslabiji. Gigi, Pirlo, Cassano i Barzagli su pri kraju, Destro,Crisetig,Capuano,Florenzi,De Sciglio,Veratti, još prezeleni, Marcishio mi bio ozljeđen, ali polako, vjerujem da možemo do vrha. Najveći će mi biti problem naći novog vođu ekipe, to je sada De Rossi kao kapetan.

Skupina sa Argentinom,Nigerijom i Danskom nije laka..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

logo dark full small.png

×
×
  • Create New...

Important Information

Na sledećim linkovima se možete upoznati sa | Pravilima korišćenja - Terms of Use | | Politikom privatnosti - Privacy Policy |